Praca w biurze w Holandii - Lubliniec

Praca w biurze w Holandii

Miasto: Ogłoszenia Lubliniec, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: pracownik biurowy w Eindhoven-Holandia (praca w biurze)
• Praca w agencji pośrednictwa pracy w Holandii,
• Dbałość o optymalną sprawność kontaktów z instytucjami zewnętrznymi i klientami firmy,
• Przygotowywanie sprawozdań, zestawień i podsumowań,
• Redagowanie dokumentów i pism służbowych,
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, oraz biegła znajomość programów: Word, Excel (tworzenie tabel i podsumowań, formułki), Office/ Outlook, podstawowa znajomość bazy danych,
• Obsługa urządzeń biurowych
• Realizacja bieżących zadań administarcyjnych,
• Dbanie o dobry wizerunek firmy,
• Samodzielna w pracy i nastawiona na cel,
• Wpisywanie kandydatów do bazy danych.
• Raportowanie w zakresie ustalonym przez przełożonego.
• Ścisła współpraca z przełożonymi
• Przygotowywanie dokumentacji organizacyjnej.

Wymagania:
• Wykształcenie min. Średnie,
• Doświadczenie w pracy biurowej,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego w mowie i piśmie,
• Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
• Dyskrecja i lojalność,
• Płynna i poprawna wymowa,
• Systematyczność i dobra organizacja pracy,
• Osoba lubiąca pracę z ludźmi i interesująca się obszarem HR,
• Wysoka kultura osobista i doskonałe zdolności interpersonalne

Oferujemy:
• Zakwaterowanie,
• Dojazd do pracy,
• Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,
• Otwartą i przyjazną atmosferę pracy,
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej agencji,
• Przeszkolenie w zakresie wykonywanych zadań
Cv ze zdjęciem proszę kierowac na adres lubliniec@directpeople.pl lub info@directpeople.pl

Autor ogłoszenia

Direct People

Telefon: 343511589