Pielęgniarka Anglia - Łaziska Górne

Pielęgniarka Anglia

Miasto: Ogłoszenia Łaziska Górne, Region: Lubelskie

OFERTA PR/2016

PIELĘGNIARKA - (Anglia)

Nasz klient poszukuje zarejestrowanej pielęgniarki odpowiedzialnej za opiekę ogólną do pracy w domu opieki.

Osoby, których szukamy powinny:
- posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)
- mówić komunikatywnie po angielsku.

Obowiązki:
- tworzenie planów opieki nad pacjentami,
- wdrażanie planów opieki poprzez zadania, takie jak: przygotowywanie pacjentów do operacji, opatrywanie ran i badanie tętna, ciśnienia krwi i temperatury,
- obserwowanie i rejestrowanie stanu pacjentów,
- podawanie leków i robienie zastrzyków,
- podawanie kroplówki i przetaczanie krwi,
- pomaganie przy przeprowadzaniu testów i badań,
- rutynowe sprawdzanie stanu pacjenta,
- szybkie reagowanie w nagłych sytuacjach,
- instruowanie uczących się i młodszych pielęgniarek,
- podejmowanie etycznych decyzji w związku z kwestiami uzyskania zgody pacjenta i zachowania poufności.

Pracodawca zapewnia:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia
- niezbędny sprzęt
- zakwaterowanie (odpłatne)
- min. 35h pracy tygodniowo
- możliwość nadgodzin
- pomagamy z uzyskaniem zaświadczenia o niekaralności (DBS check) i wnioskiem o ubezpieczenie
- płatny urlop
- atrakcyjny system awansu i podwyżek
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp. związanych z nowym miejscem zamieszkania.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na: katarzyna.fabian@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej www.agencja-concordia.pl

W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty.
W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

515 633 746, 32 718 64 58
534 483 111, 32 729 81 54
504 131 616, 32 718 65 20

Autor ogłoszenia

Agencja Concordia

Telefon: 515633746

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pielęgniarka Anglia