Spawacz & Monter - ok 9000 zł - 9900 zł NETTO - od zaraz - Katowice

Spawacz & Monter - ok 9000 zł - 9900 zł NETTO - od zaraz

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Opis stanowiska

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),
poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie Francji
Monterów/spawaczy MAG
Jesteś doświadczonym spawaczem?
Szukasz pewnej pracy za granicą?
Mamy dla ciebie ofertę!
Praca we Francji bez znajomości języka, zgrany zespół, sprawdzony pracodawca!

OFERUJEMY:
• pewne wynagrodzenie 2100 € netto (na rękę),
• możliwość wypracowania nadgodzin do wartości 200 € netto (na rękę),
• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
• składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!),
• wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w € lub PLN),
• gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt,
• możliwość długotrwałego zatrudnienia – Ty decydujesz ile z nami pracujesz,
• 100% bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
• darmową odzież roboczą,
• pokrywamy koszt badań lekarskich,
• na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora.
Oferowana praca odbywa się na zakładzie, obejmuje montaż i spawanie elementów do taśmociągów i maszyn rolniczych. Praca jest prosta, ale wymaga Twojego doświadczenia.

TWOJE ZADANIA:
• montaż poszczególnych elementów na podstawie rysunku technicznego,
• prace ślusarskie,
• spawanie elementów taśmociągów metodą MAG 135 (standard i puls).

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• umiejętności spawania metodą MAG 135
• doświadczenia w pracy jako monter – spawacz /ślusarz
• umiejętności czytania rysunku technicznego – konieczne!
• doświadczenia przy spawaniu stali czarnej i stali nierdzewnej
• zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
• dyspozycyjności – gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji

Zadzwoń po szczegóły!
Tel.kom.: +48 797 990 660
Tel.kom.: +48 501 750 122

Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!
Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 32 205 42 42