Rzeźnik – Francja - Katowice

Rzeźnik – Francja

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH RZEŻNIKÓW - UBÓJ WIEPRZOWY ORAZ WOŁOWY
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa
Miejsce pracy: FRANCJA

Wymagania
Posiadasz udokumentowane, 3-letnie doświadczenie na stanowisku rzeźnika?
Jesteś fachowcem w branży mięsnej?
Posiadasz motywację do pracy zagranicą?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki
praca przy uboju wieprzowym oraz wołowym
trybowanie, wykrawanie oraz obróbka mięsa

Mile widziane
doświadczenie w pracy zagranicą
własny samochód

Oferujemy
UMOWĘ O PRACĘ na pełny etat, na warunkach francuskich
Możliwość wypracowania NADGODZIN
Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
Stabilne miejsce zatrudnienia
Wynagrodzenie około 1600euro netto

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów
POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 48327758880

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Rzeźnik – Francja