MONTER G/K - FRANCJA - BEZ JĘZYKA - OD 2000 EURO NETTO! - Katowice

MONTER G/K - FRANCJA - BEZ JĘZYKA - OD 2000 EURO NETTO!

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w obsłudze zagranicznych ofert pracy. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Dla naszego zagranicznego klienta na terenie FRANCJI poszukujemy:
PRACOWNIKÓW WYKOŃCZENIOWYCH
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
MONTER G/K:
• montaż płyt kartonowo-gipsowych (systemy francuskie)
• montaż sufitów podwieszanych
• malowanie
CZEGO OCZEKUJEMY:
• doświadczenia w pracy na dużych budowach na podobnym stanowisku
• zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
MILE WIDZIANE:
• możliwość wyjazdu własnym samochodem (zapewniamy dodatek amortyzacyjny!)
• podstawowa znajomość języka francuskiego
CO OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 € netto nawet do 2100 € netto
• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
• składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!)
• płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu na koniec kontraktu
• wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w € lub PLN)
• rozwój zawodowy na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt)
• możliwość długotrwałego zatrudnienia – Ty decydujesz ile z nami pracujesz
• darmową odzież roboczą
• pokrywamy koszt badań lekarskich
• dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu w wysokości do 100 € brutto/ miesięcznie
• na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora
• opiekę Rzecznika Praw Pracownika
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14, 40-265 Katowice, Polska. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: ODO[at]workexpress.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r., Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1116
Rodzaj pracy: Pełny etat
DOŚWIADCZENIE:
• prace monterskie: 1 rok (preferowane)

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 32 205 42 42

ZdjęciaZdjecia - MONTER G/K - FRANCJA - BEZ JĘZYKA - OD 2000 EURO NETTO!