Komisjoner - Katowice

Komisjoner

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Opis stanowiska
Szukasz prostej pracy w Niemczech?
Mamy ofertę dla Ciebie, NIE musisz znać języka!
Miejsce pracy: okolice Norymbergii

OFERUJEMY:
• dobre wynagrodzenie około 1300 EURO/netto/mc
• możliwość wypracowania nadgodzin,
• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
• składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!),
• wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w € lub PLN),
• gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt),
• możliwość długotrwałego zatrudnienia – Ty decydujesz ile z nami pracujesz,
• 100% bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
• bezpłatne buty do pracy,
• pokrywamy koszt badań lekarskich,
• na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora.
Proponowana praca to zajęcie nieskomplikowane, szybko wdrożysz się w swoje zadania. Dodatkowa możliwość nadgodzin gwarantuje satysfakcję z pracy.

TWOJE ZADANIA:
• praca z systemem słuchawkowym
• zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami (komendy niemieckie)
• kompletowanie zamówień
• wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• doświadczenia przy zbieraniu zamówień na magazynie w systemie słuchawkowym (pick by voice)
• umiejętności obsługi wózka elektrycznego typu Jungheinrich
• chęci do nauki języka niemieckiego na poziomie podstawowym – kandydat otrzymuje materiały do nauki!
• zaangażowania i umiejętności pracy zadaniowej
• mile widziana znajomość języka niemieckiego
• mile widziane doświadczenie w pracy za granicą
• miele widziane możliwość wyjazdu własnym autem

Zadzwoń po szczegóły! Tel: 518-797-269

Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę! Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
Rodzaj pracy: Pełny etat, Tymczasowa

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 32 205 42 42