HYDRAULIK GRZEWCZY - POMPY CIEPŁA - DARMOWE ZAKWATEROWANIE ! - Katowice

HYDRAULIK GRZEWCZY - POMPY CIEPŁA - DARMOWE ZAKWATEROWANIE !

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Work Service Express (KRAZ 1116) jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w obsłudze zagranicznych ofert pracy. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Dla naszego zagranicznego klienta na terenie FRANCJI poszukujemy: HYDRAULIKÓW GRZEWCZYCH
Jesteś doświadczonym hydraulikiem?
Szukasz pewnej pracy za granicą?
Mamy dla ciebie ofertę!
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• instalowanie pomp ciepła w domach jednorodzinnych
• doprowadzenie odpowiednich przewodów i rur
• inne prace stanowiskowe
CZEGO OCZEKUJEMY:
• doświadczenia w instalowaniu pomp ciepła w budownictwie jednorodzinnym
• preferowane doświadczenie przy pompach DAIKIN, ATLATIC, CHAPPER
• dyspozycyjności do wyjazdu w najbliższym czasie
• znajomości języka francuskiego (ewentualnie angielskiego) w stopniu komunikatywnym
• mile widziane prawo jazdy
CO OFERUJEMY:
• pewne wynagrodzenie od 2100 € netto
• możliwość wypracowania nadgodzin.
• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
• składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!)
• wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w € lub pln)
• gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt
• samochody służbowe na dojazd do pracy
• możliwość długotrwałego zatrudnienia – ty decydujesz ile z nami pracujesz
• 100% bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
• darmową odzież roboczą
• pokrywamy koszt badań lekarskich
• na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora
Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!
Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14, 40-265 Katowice, Polska. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: ODO[at]workexpress.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r., Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1116
Rodzaj pracy: Tymczasowa

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 32 205 42 42

ZdjęciaZdjecia - HYDRAULIK GRZEWCZY - POMPY CIEPŁA - DARMOWE ZAKWATEROWANIE !