ELEKTRYK - PRACA - OD ZARAZ - 9000 ZŁ - Katowice

ELEKTRYK - PRACA - OD ZARAZ - 9000 ZŁ

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteś elektrykiem?
Lubisz jasne zasady i samodzielną pracę?
Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Francja czeka!
UWAGA! Oferta pracy bez wymaganego języka francuskiego!
OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 € netto (na rękę)
• możliwość dodatkowych nadgodzin powyżej podstawy (166 godzin) płatnych 125 % oraz możliwa extra praca w niektóre soboty
• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
• składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!)
• wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w € lub PLN)
• codziennie jeden posiłek opłacony przez firmę
• gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt)
• możliwość długotrwałego zatrudnienia, pracę bezterminową – Ty decydujesz ile z nami pracujesz
• na miejscu samochody służbowe do dyspozycji, wraz z paliwem
• 100% bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
• darmową odzież roboczą
• pokrywamy koszt badań lekarskich
• na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora
TWOJE ZADANIA:
• umiejętność czytania planu i samodzielnej realizacji zadania
• instalacja kabli w tubkach oraz puszek w konstrukcjach ściennych (w banszach pod szalunki SATECO)
• instalacja kabli w tubkach oraz puszek w podłogach przed wylaniem betonu
• instalacja kabli w tubkach oraz puszek w ścianach gipsowo-betonowych
• instalacja pionów elektrycznych w nowopowstającym budynku
• instalacja skrzynek elektrycznych i tablic rozdzielczych
• instalacja kabli miedzianych
• podłączanie gniazdek, wyłączników światła, oświetlenia oraz tablic rozdzielczych i puszek
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• doświadczenia na stanowisku elektryk
• uprawnień elektrycznych SEP do 1kV
• umiejętności czytania rysunku technicznego
• samodzielności w pracy
• zaangażowania i umiejętności pracy zadaniowej
• dyspozycyjności – gotowości do szybkiego wyjazdu do Francji
• mile widziane prawo jazdy kat. B
Zadzwoń po szczegóły!
Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!
Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
Rodzaj pracy: Tymczasowa

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 32 205 42 42

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - ELEKTRYK - PRACA - OD ZARAZ - 9000 ZŁ