PRACOWNIK PRODUKCJI - DARMOWE ZAKWATEROWANIE 3800 ZŁ - 4500 ZŁ - Katowice

PRACOWNIK PRODUKCJI - DARMOWE ZAKWATEROWANIE 3800 ZŁ - 4500 ZŁ

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),
poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie CZECH pracowników na stanowisko: OPERATOR PRODUKCJI
Szukasz prostej pracy w Czechach?
Mamy ofertę dla Ciebie, NIE musisz znać języka!
Możliwość pracy dla kobiet, mężczyzn i par!
Miejsce pracy: Czechy, Tachov (okolice Pilzna ok 60km)
OFERUJEMY:
• wynagrodzenie około 3800 zł-4500 zł /netto/mc
• możliwość wypracowania nadgodzin
• bezpieczeństwo – zatrudnienie na podstawie czeskiej umowy o pracę
• wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 25-go każdego miesiąca
• możliwość otrzymania zaliczki po przepracowanym tygodniu
• darmowy obiad w miejscu pracy
• gwarancję stabilnego zatrudnienia- umowę o pracę otrzymujesz na rok
• możliwość przejścia bezpośrednio pod Klienta
• 100% bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
• organizujemy lub zwracamy koszty dojazdu do miejsca pracy
• zwrot kosztów dojazdu do Czech po przepracowaniu 3 miesięcy
• bezpłatna odzież robocza do pracy
• pokrywamy koszt badań lekarskich
• na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora
Proponowana praca to zajęcie nieskomplikowane, szybko wdrożysz się w swoje zadania.
Satysfakcję z pracy gwarantuje możliwość pracy bezpośrednio u światowego lidera branży automotive.
TWOJE ZADANIA:
• montaż i składanie foteli samochodowych
• naciąganie poszycia na stelaży
• obsługa linii produkcyjnej
• prasowanie poszycia
• kontrola jakości
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• zaangażowania i umiejętności pracy zadaniowej,
• gotowości do intensywnej pracy manualnej
• sprawności fizycznej
• tolerancji do współpracowników
• samodzielności
Zadzwoń po szczegóły! Tel: 518-797-269, 509 813 837, 509 814 038.
Rodzaj pracy: Pełny etat

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 32 205 42 42

ZdjęciaZdjecia - PRACOWNIK PRODUKCJI - DARMOWE ZAKWATEROWANIE 3800 ZŁ - 4500 ZŁ