SPRAWDZONE ZASTĘPSTWO NA 6 TYGODNI !! - Katowice

SPRAWDZONE ZASTĘPSTWO NA 6 TYGODNI !!

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Support and Care - Opiekunka w Niemczech od 12 lat zajmuje się legalnym delegowaniem Opiekunek i Opiekunów osób starszych na teren Niemiec. Dzięki ścisłej współpracy z prywatnymi rodzinami i wiarygodnymi agencjami partnerskimi, przedstawiamy faktyczny stan zdrowia Seniora.
Pracując z nami otrzymujesz na każdym etapie pełne wsparcie specjalistów, którzy Tworzą naszą firmę. Jesteśmy dla Ciebie wsparciem co przekłada się na Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfort współpracy z nami.
+48 797 990 657
64390 Erzhausen (Hesja)
Termin zastępstwa: 27.07. - 14.09.2019
+48 797 990 637
Do opieki bardzo miłe, spokojne i mobilne małżeństwo w wieku 90 lat. Stan zdrowia Podopiecznych:
• Pani - porusza się przy rolatorze, samodzielnie korzysta z toalety, wymaga wsparcia przy myciu i ubieraniu, brak problemów ze snem.
• Pan – porusza się samodzielnie, średnio zaawansowana demencja, średnio zaawansowany Parkinson, inkontynencja (wkładki), wymaga wsparcia przy myciu i ubieraniu, brak problemów ze snem.
Bardzo dobre warunki socjalne – do dyspozycji Opiekunki całe piętro domu Podopiecznych z osobną łazienką, telewizor w pokoju, internet, tania linia telefoniczna na numery stacjonarne do Polski (tanie prefiksy), czas wolny gwarantowany.
Zadania Opiekunki: pomoc Seniorom w codziennym funkcjonowaniu, dbanie o gospodarstwo domowe (sprzątanie, gotowanie, zakupy), do sklepów można podejść na piechotę (ok. 10 minut na piechotę, dostępna torba na kółkach) bądź podjechać samochodem, do dyspozycji Opiekunki samochód osobowy marki VW Polo z manualną skrzynią biegów.
Rodzina szuka Opiekunki z dobrą komunikatywną znajomością języka niemieckiego i czynnym prawem jazdy kat. B (niezbędne).
Lubisz swoją pracę ? ZADZWOŃ !
Jeżeli przedstawiona oferta pracy nie jest ofertą, której szukasz
- zadzwoń +48 797 990 657 - poszukamy oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami.
Pozdrawiamy,
Zespół Support and Care
CO OFERUJEMY:
• składki ZUS od 4765 złotych brutto – pełny etat
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE – 1800 Euro/Brutto
• GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 dnia każdego miesiąca (EURO / PLN)
• zwrot kosztów podróży
• dokument A1 / karta EKUZ
• życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów – TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24 / 7)
• możliwość powrotu w to samo miejsce
Znasz kogoś kto chciałby pracować jako Opiekun lub Opiekunka ?
Napisz do Nas ! Weź udział w projekcie POLEĆ NAS !
Możesz zyskać nawet do 200euro netto !
CZEGO OCZEKUJEMY:
• doświadczenia w opiece
• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
• mile widziane: kursy, referencje i podziękowania od rodzin
• czynne prawo jazdy kat. B

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14, 40-265 Katowice, Polska. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: ODO[at]workexpress.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r., Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Rodzaj pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie: 5 500,00zł - 6 000,00zł /miesiąc
DOŚWIADCZENIE:
• opieka: 1 rok (preferowane)
JĘZYK:
• niemiecki (preferowane)

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 32 205 42 42

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - SPRAWDZONE ZASTĘPSTWO NA 6 TYGODNI !!