Pracownik inwentaryzacji z prawem jazdy kat.B - Katowice

Pracownik inwentaryzacji z prawem jazdy kat.B

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Spółka Invent działa na międzynarodowym rynku od ponad 10 lat, oferując pracę przy inwentaryzacjach na terenie całej Europy.
Praca dla każdego z czynnym prawem jazdy kat B.
Nie wymagamy doświadczenia! Zapewniamy szkolenie !

Obowiązki:
• liczenie towaru w drogeriach,
• obsługa skanera elektronicznego,
• prowadzenie busa 9 osobowego

Gwarantujemy:
• umowę zlecenie,
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, nawet do 4840 zł na rękę za 4 tygodnie pracy,
• szkolenie z obsługi skanera,
• zapewniamy zakwaterowanie i transport,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Wymagania:
• pełnoletność,
• czynne prawo jazdy kat. B
• gotowość do pracy 5-6 dni w tygodniu (inwentaryzacje nocne lub dzienne),
• chęci do pracy.

Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę www.invent.ag/praca
lub wyślij sms o treści ,,Kierowca - imię i nazwisko\" na numer 600 020 329

Autor ogłoszenia

Invent

Telefon: 717507700