Opiekunka & Opiekun osób starszych - Auenwald - Katowice

Opiekunka & Opiekun osób starszych - Auenwald

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Opis stanowiska
Opiekunka z dobrym j. niemieckim. Od 30.06.2019, 71549 Auenwald.
Opiekunka do 78 letniej Pani, 60kg/165 cm. Seniorka chodzi słabo, ale jeszcze samodzielnie. Na zewnątrz przy asekuracji. Pani jest miłą osobą, średnia demencja. Podopieczna jest jeszcze samodzielna. Do dyspozycji opiekunki pokój z internetem.
Zapraszam do aplikowania bądź kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu:
+48 797 990 637
Jeżeli przedstawiona oferta pracy nie jest ofertą, której szukasz- zadzwoń +48 797 990 637 - poszukamy oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami.
Pozdrawiamy,
Zespół Support and Care

CZEGO OCZEKUJEMY:
• doświadczenia w opiece
• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
• mile widziane: kursy, referencje i podziękowania od rodzin

CO OFERUJEMY:
• składki ZUS od 4765 złotych brutto – pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie – 1670 euro/brutto
gwarantujemy terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 dnia każdego miesiąca (euro / PLN)
• zwrot kosztów podróży
• dokument A1 / karta EKUZ
• życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów – TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24/7)
• możliwość powrotu w to samo miejsce
POLEĆ NAS ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro

Support and Care - Opiekunka w Niemczech od 12 lat zajmuje się legalnym delegowaniem Opiekunek i Opiekunów osób starszych na teren Niemiec.
Dzięki ścisłej współpracy z prywatnymi rodzinami i wiarygodnymi agencjami partnerskimi, przedstawiamy faktyczny stan zdrowia Seniora.
Pracując z nami otrzymujesz na każdym etapie pełne wsparcie specjalistów, którzy Tworzą naszą firmę. Jesteśmy dla Ciebie wsparciem co przekłada się na Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfort współpracy z nami.
Rodzaj pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie: 5 590,00zł /miesiąc

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 32 205 42 42