Opieka nad starszym panem z Trossingen, Niemcy. - Katowice

Opieka nad starszym panem z Trossingen, Niemcy.

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze Opiekunek/ów osób starszych.

CODZIENNIE MAMY NOWE OFERTY PRACY,
WIĘC NIE CZEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Wymagania

• Szukamy osoby kulturalnej, empatycznej, posiadającej doświadczenie w prowadzeniu domu, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece nad osobami chorymi
• Wymagane jest również prawo jazdy

Obowiązki

• Sprawowanie opieki nad 76 letnim panem poruszającym się przy pomocy rolatora
• Pan choruje na demencję i cukrzycę
• Pomoc w codziennych czynnościach - toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem pana, dotrzymywanie towarzystwa, przygotowywanie posiłków dla podopiecznego i jego żony drobne prace domowe

Mile widziane

• Referencje, kursy z zakresu opieki

Oferujemy

• LEGALNE ZATRUDNIENIE
• BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI – MINIMUM 1360 € BRUTTO + PREMIE
• Składki ZUS od kwoty 3959 zł brutto
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
• Stabilne miejsce pracy
• Oferty dostosowane do oczekiwań kandydatów
• Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę
• Zdobądź 200 zł za każdą poleconą osobę
• PRACĘ OD ZARAZ

Autor ogłoszenia

WORK EXPRESS

Telefon: 48327758870