Komisjoner w systemie Pick By Voice - Katowice

Komisjoner w systemie Pick By Voice

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze komisjonera - pracownika magazynowego w systemie pick by voice.

Miejsce pracy: Niemcy » Gochsheim
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Nr ref.:
Transport i logistyka »
Magazynierzy

Opis stanowiska / obowiązki:
• Kompletacja zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów (artykuły spożywcze świeże, mrożone i suche)
• Zbieranie zamówień przy pomocy słuchawek ( 54 komendy i liczebniki): przyjęcie zlecenia, potwierdzenie za pomocą dołączonego mikrofonu
• Obsługa wózków elektrycznych typu: Jungheinrich
• Dbanie o porządek w miejscu pracy
• Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku komisjoner w systemie pick by voice– minimum 4 miesiące
• Znajomość liczebników i komend w języku niemieckim koniecznych do obsługi systemu pick by voice
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:
• Własny samochód

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Stawkę godzinową 8,80 Euro / Brutto
• Pełny etat
• Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz za pracę w weekendy i Święta
• Pomoc przy dopełnianiu formalności przed wyjazdem
• Zapewniamy i opłacamy zakwaterowanie
• Zapewniamy opiekę polskiego Koordynatora
• Praca od zaraz!
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

WORK EXPRESS

Telefon: 48327758860