Fizjoterapeuta - praca w Niemczech wysokie wynagrodzenie plus dodatki. - Katowice

Fizjoterapeuta - praca w Niemczech wysokie wynagrodzenie plus dodatki.

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

CCM Sp. z o.o.

O firmie :

Jesteśmy niemiecką firmą która współpracuje z ponad 100 ośrodkami opieki na terenie Niemiec , Austrii oraz Szwajcarii.
Legalna praca tylko w ośrodkach dla seniorów.- nie poszukujemy do całodobowej prywatnej opieki nad starszymi osobami.

Pamiętaj od 01.01.2017 obowiązuje w Niemczech najniższa krajowa wysokości 8,84 EUR za godzinę pracy,
Każdy pracodawca, który nie stosuje się do prawa podlega karze w wysokości 25.000 EUR za każdego pracownika, a każdy pracownik
może zostać ukarany karą w wysokości 5.000 EUR

Nasi Kandydaci/Kandydatki w szybkim terminie otrzymają od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę, według niemieckiego kodeksu pracy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Obowiązki :

- Dokonywanie oceny stanu osoby, która ma być poddawana zabiegom fizjoterapeutycznym oraz wykonywanie badań czynnościowych, niezbędnych do programowania i kontrolowania procesu fizjoterapii.
- Wykonywanie badań czynnościowych, niezbędnych do programowania i kontrolowania procesu fizjoterapii
- Programowanie i wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, w tym masażu i stosowanie metod fizjoterapii.
- Nauczanie pacjentów posługiwania się wyrobami medycznymi, które są przedmiotami ortopedycznymi i środkami pomocniczymi wykonanymi na zamówienie metodami produkcji seryjnej
- Współpraca z pielęgniarką w opracowaniu indywidualnego planu i potrzeb osób objętych opieką .
- Prowadzenie dokumentacji medycznej , etc,

Wymagania :

- wykształcenie Fizjoterapeuty
- jeśli istnieje, jednak nie konieczna nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec
- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2+
- referencje, świadectwa pracy, kursy językowe etc będą dodatkowym atutem
- zaangażowanie, profesjonalizm oraz umiejętność pracy w sytuacjach stresujących
- empatia i pogodne usposobienie

Oferujemy :

- pracę w przychodniach fizjoterapeutycznych
- umowę o pracę na czas nieokreślony według niemieckiego kodeksu pracy z pełnym ubezpieczeniem (nawet rodziny) oraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi
- wynagrodzenie miesięczne od przed nostryfikacją 2000 EUR (ok. 9000 zł) do po nostryfikacji 3.500 EUR (ok.15000 zł) brutto (w zależności od wykształcenia, doświadczenia oraz znajomości języka)
- wakacyjne oraz świąteczne dodatki + dodatki za niedziele, święta, nocki oraz system zmianowy pracy
- pomoc w nostryfikacji zawodu w Niemczech

Sposób aplikowania :

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz informacji dotyczącej rejonu i terminu planowanego wyjazdu na adres: info@ccmcc.pl lub kontakt pod numerem + 48 797-458-095

Telefon: 797458095

ZdjęciaZdjecia - Fizjoterapeuta - praca w Niemczech wysokie wynagrodzenie plus dodatki.