ELEKTRYK BUDOWLANY Z DOŚWIADCZENIEM I ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO!!! - Katowice

ELEKTRYK BUDOWLANY Z DOŚWIADCZENIEM I ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO!!!

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Poszukujemy doświadczonych Elektryków budowlanych ze znajomością języka niemieckiego do pracy w Niemczech ( tereny w całych Niemczech) od ZARAZ!!!!

Praca polega na kładzeniu nowej instalacji elektrycznej  w domach lub odnawianiu/ konserwacji  starej instalacji
Oferujemy :

Bardzo dobre i stabilne warunki pracy !!!
Stawka 9 euro netto/h
Zakwaterowanie – zapewnia i opłaca pracodawca
Praca na min 6 miesięcy
Dojazd z zakwaterowania do pracy( ok. kilka km) we własnym zakresie – mile widziane osoby z własnym samochodem .

Cotygodniowe zaliczki.

Rozpoczęcie pracy od ZARAZ - Umowa na długi okres czasu

Wymagania
Wykształcenie jako Elektryk bądź ok. 5 lat doświadczenia na stanowisku Elektryka w ostatnich latach potwierdzonego świadectwami pracy/ referencjami
 Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego – sprawdzana rozmową telefoniczna przez naszego konsultanta . Znajomość języka niemieckiego absolutnie wymagana !!!!

OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY, SPEŁNIAJĄCE WYMAGANIA OFERTY, PROSIMY O PRZESYŁANIE CV W J. POLSKIM I NIEMIECKIM NA ADRES MAILOWY: holandia@eurowork.net.pl WPISUJĄC W TREŚĆ MAILA: „ELEKTRYK BUDOWLANY-ZAINTERESOWANY” lub dzwoniąc pod numer: 032 2580564

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Eurowork

Telefon: 0322580564