Technik mechanik na utrzymanie ruchu z j.angielskim - Katowice

Technik mechanik na utrzymanie ruchu z j.angielskim

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Belgii, wiodącego w Europie producenta płatków śniadaniowych
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technik mechanik na utrzymanie ruchu
z dobrą znajomością języka angielskiego

Obowiązki:
odpowiedzialność za prawidłowe działanie nowoczesnego parku maszynowego:
naprawy i interwencje z zakresu elektryki i mechaniki (przede wszystkim mechanika);
prewencyjne utrzymanie ruchu; współpraca przy nowych programach i instalacjach

Oferujemy
odpowiednie szkolenie na terenie firmy
wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy oraz posiadanego doświadczenia:
stawka początkowa to 15,80 € brutto (razem z premia za prace na zmianie nocnej)
gwarancja pracy w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, która nastawiona jest na
wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
stałą umowę o pracę ( po okresie pracy przez biuro pośrednictwa pracy)
Wymagania:
dobra znajomość j. angielskiego(rozumienie instrukcji obsługi maszyn)
wykształcenie techniczne oraz doświadczenie z zakresu mechaniki i elektryki
chęć do podjęcia nauki j. holenderskiego
gotowość do pracy na zmianie nocnej od 21:00 do 5:00 rano
chęć do pozostania na długi czas w Belgii( możliwość stałego kontraktu)
umiejętność samodzielnej pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl
z dopiskiem \"Utrzymanie Ruchu-Belgia\"
kontakt:322580564
Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

ZdjęciaZdjecia - Technik mechanik na utrzymanie ruchu z j.angielskim