Spawacz TIG na stal nierdzewną - Katowice

Spawacz TIG na stal nierdzewną

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii, firmy produkującej zbiorniki żywnościowe poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rozpoczęcie pracy: 10.09
Miejsce pracy:Sneek
Obowiązki:
-praca przy spawaniu stali nierdzewnej(cienkich warstw)
-spawanie metodą TIG dużych zbiorników(silosów) spożywczych

Oferujemy:
-wynagrodzenie: 13 euro brutto/h
-zakwaterowanie: koszt 75 euro tygodniowo
-ubezpieczenie: 19,75 euro tygodniowo
-ilość godzin pracy:około 38
-praca na okres 3- 4 tygodni czasu
Wymagania:
-doświadczenie przy spawaniu stali nierdzewnej metodą TIG(spawanie cienkich warstw)- minimum kilka lat doświadczenia
-wykształcenie techniczne-najlepiej w zawodzie spawacza
-podstawowa znajomość języka angielskiego
-mile widziane prawo jazdy
-mile widziane certyfikaty spawalnicze- nie wymagane!!
-umiejętność samodzielnej pracy

Prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem \" Spawacz TIG\"
Kontakt po numerem tel. 32 258 05 64

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

EURO WORK

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Spawacz TIG na stal nierdzewną