PRACOWNIK PRODUKCJI – pakowanie i sortowanie warzyw/owoców od zaraz! - Katowice

PRACOWNIK PRODUKCJI – pakowanie i sortowanie warzyw/owoców od zaraz!

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Heinenoord
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Ilość godzin pracy: ok. 32- 40/tydzień

Obowiązki:
Praca na produkcji. Produkcja warzyw lub owoców.
W zależności od działu praca przy myciu, cięciu warzyw, pakowaniu w foliowe worki lub tacki, układaniu i przenoszeniu skrzynek.
Praca w zakładzie produkcyjnym na hali.

Oferujemy:
Stawka 9,53 euro brutto/h
Zakwaterowanie - pokój dwuosobowy: 13,05 euro/ dzień
Ubezpieczenie - zapewnia pracodawca - płatne 19,25 euro/ tydzień,
Praca zmianowa (3 zmiany - nieregularne), 8 godzin dziennie.
Praca także w weekendy
Dojazd do pracy zapewniony.
Wymagania:
Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu!
Min. podstawowa znajomość języka angielskiego - sprawdzana rozmową telefoniczną!
Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
Uczciwość, rzetelność
Chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Autor ogłoszenia

EuroWork

Telefon: +48322580564