Pracownik produkcji (SCANIA) - Holandia - Katowice

Pracownik produkcji (SCANIA) - Holandia

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (SCANIA)

Miejsce pracy: Zwolle

Termin rozpoczęcia pracy: 16.08
Praca na dłuższy okres czasu

Główne obowiązki:

Praca w branży motoryzacyjnej. Do głównych obowiązków pracownika będzie należało sprawdzanie części pojazdu oraz jego podłączeń.

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim (warunek konieczny)
- Posiadających prawo jazdy
- Osób z doświadczeniem technicznym (mile widziane)
- Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
- Gotowych do pracy w systemie zmianowym

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 13,86 euro brutto/h
- Dodatek 15% do każdej przepracowanej godziny
- Dodatek za nadgodziny 41,60%
- Pracę na dwie zmiany
6:00-14:00
14:45-23:15
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- WI-FI na każdym zakwaterowaniu
- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

LINK DO APLIKACJI ---> https://bit.ly/3qnvEcs

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476

Autor ogłoszenia

Euro Work

Telefon: +48 572 607 777

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik produkcji (SCANIA) - Holandia