Pracownik produkcji (SCANIA) - do 16,91 euro brutto! - Katowice

Pracownik produkcji (SCANIA) - do 16,91 euro brutto!

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających
rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (SCANIA) - stawka nawet do 16,91 euro brutto!!

Miejsce pracy: Meppel

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Główne obowiązki:

Praca w branży motoryzacyjnej. Do głównych obowiązków pracownika będzie należało
sprawdzanie części pojazdów oraz ich montowanie.

Kogo szukamy?

Osób komunikujących się w języku angielskim (warunek konieczny)
Posiadających prawo jazdy
Osób z doświadczeniem technicznym (mile widziane)
Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
Gotowych do pracy w systemie zmianowym

Co możemy Ci zaoferować?

Stawkę 16,91 euro brutto/h ( z dodatkiem stałym 5% i zmianowym 20,3%)
Dodatek za nadgodziny + 46,6%
Pracę na trzy zmiany (6:00-14:18, 14:18-22:36, 22:36 -6:00)
Zakwaterowanie i ubezpieczenie- zapewnione
Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
WI-FI na każdym zakwaterowaniu
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

LINK DO APLIKACJI → https://bit.ly/3qnvEcs

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe
Eurowork 2476

Autor ogłoszenia

Euro Work

Telefon: +48 572 607 777

ZdjęciaZdjecia - Pracownik produkcji (SCANIA) - do 16,91 euro brutto!