Pracownik obróbki metalu/ślusarz - 12 euro brutto/h - Katowice

Pracownik obróbki metalu/ślusarz - 12 euro brutto/h

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBRÓBKI METALU/ŚLUSARZ

Miejsce pracy: różne lokalizacje

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Praca w firmie budującej stalowe zagrody dla zwierząt.
Do obowiązków pracownika należy:
przycinanie, piłowanie, polerowanie oraz przygotowanie elementów dla spawaczy.

Kogo szukamy?

- Osoby komunikujących się w języku angielskim
- Posiadające doświadczenie przy obróbce metalu
- Osoby posiadające prawo jazdy
- Osoby zmotywowane po podjęcia pracy

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 12 euro brutto/h
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Możliwość używania samochodu służbowego bez opłat
- Zwrot kosztów za paliwo w przypadku własnego samochodu
- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
- Możliwość uzyskania ulgi eksterytorialnej
- Darmowy Internet na zakwaterowaniu

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/3kFlLWR
Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476

Autor ogłoszenia

Euro Work

Telefon: +48 572 607 777

ZdjęciaZdjecia - Pracownik obróbki metalu/ślusarz - 12 euro brutto/h