PRACOWNIK MAGAZYNU (ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ) - Katowice

PRACOWNIK MAGAZYNU (ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ)

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU (zbieranie zamówień)
ze znajomością języka!

Miejsce pracy: Waalwijk, Holandia
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Oferta pracy na min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia (docelowo na dłużej)
Obowiązki:
Praca polega głównie na kompletowaniu zamówień, sortowaniu, pakowaniu artykułów.
Oferujemy:
Stawki wiekowe euro brutto/h:
18 lat – euro 5,96
19 lat - euro; 6,32
20 lat - euro; 6,85
21 lat - euro; 7,56
22 lata - euro; 8,40
23 lata i więcej - euro; 8,70
Zakwaterowanie:
Płatne według stawek wiekowych (za dzień):
do 20 roku życia: pokój jednoosobowy:  12,43 euro/dzień, pokój dwuosobowy:  10,19 euro/dzień, pokój trzyosobowy:  ,8,87euro/dzień,
21 lat: pokój jednoosobowy: 13,15 euro/dzień, pokój dwuosobowy: 10,91 euro/dzień, pokój trzyosobowy: 9,23 euro/dzień,
22 lata: pokój jednoosobowy: 13,86 euro/dzień, pokój dwuosobowy:  11,62euro/dzień, pokój trzyosobowy:  9,59 euro/dzień,
23 lata lub więcej: pokój jednoosobowy:  14,28 euro/dzień, pokój dwuosobowy:  13,05 euro/dzień, pokój trzyosobowy:  10,30euro/dzień,
Zakwaterowanie zazwyczaj w pokojach dwuosobowych!
Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 19,25 euro/tydzień, niezależnie od wieku
Wymagania:
Gotowość do wyjazdu na min. 6 miesięcy!
Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną!
Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
Umiejętność pracy w zespole,
Elastyczność co do pracy w różnych godzinach
Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność,

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

EuroWork

Telefon: 322580564.