Pracownik magazynu (Holandia) - od 11,30 euro brutto/h - Katowice

Pracownik magazynu (Holandia) - od 11,30 euro brutto/h

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych iumożliwiających rozwój
ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU (różne działy) - Sligro

Miejsce pracy: Deventer, Vianen, Veghel, Amsterdam

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy czas

Opis stanowiska:

Zbieranie produktów spożywczych i niespożywczych za pomocą elektrycznego
wózka do zbiórki oraz elektronicznego czytnika. Niektóre zamówienia są odbierane
w chłodnych miejscach. Praca na dwie lub trzy zmiany (również nocne).

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim (minimum B1)
- Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
- Z doświadczeniem na podobnym stanowisku
- Chętnych do podjęcia pracy fizycznej

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę podstawową od 11,30 do 12,53 euro brutto/h
- Dodatki za pracę
od poniedziałku - piątku:
+ 4:00 -6:00 oraz 19:00 - 22:00 + 25% (14,12 euro brutto/h)
+ 22:00 - 4:00  oraz w soboty do 12:00 + 50% (16,95 euro brutto/h)
+ soboty po 12:00, niedziela oraz święta - 100% (22,60 euro brutto/h)
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

LINK DO APLIKACJI ---> https://bit.ly/3mlpF8d

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe
Eurowork 2476

Autor ogłoszenia

Euro Work

Telefon: +48 572 607 777

ZdjęciaZdjecia - Pracownik magazynu (Holandia) - od 11,30 euro brutto/h