Pracownik magazynu - art. spożywcze BIO (Holandia) - Katowice

Pracownik magazynu - art. spożywcze BIO (Holandia)

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU - artykuły spożywcze BIO

Miejsce pracy: Veghel

Termin rozpoczęcia pracy: 30.08
Praca na na dłuższy okres czasu

Główne obowiązki:

Praca na magazynie z produktami spożywczymi BIO.
Praca na różnych działach min:. zbieranie zamówień za pomocą skanera, sortowanie, liczenie towaru,
umieszczanie towarów na paletach.
Możliwość pracy na elektrycznym wózku paletowym (firma organizuje szkolenie).

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim
- Posiadających prawo jazdy
- Osób posiadających doświadczenie (mile widziane)
- Gotowych do pracy w systemie zmianowym

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 11,05 euro brutto/h
- Dodatki zmianowe za pracę:
poniedziałek - piątek 19:00-23:00- 25% - 13,81 euro brutto/h
sobota - 15:00 - 23:00  - 25% - 13,81 euro brutto/h
- Pisemną gwarancję godzin
- Pracę między godziną 7:00-22:00
- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- Samochód służbowy do własnego użytku lub darmowy dojazd do pracy
- WI-FI na każdym zakwaterowaniu
- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

LINK DO APLIKACJI -->  https://bit.ly/3qnvEcs

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476

Autor ogłoszenia

Euro Work

Telefon: +48 572 607 777

ZdjęciaZdjecia - Pracownik magazynu - art. spożywcze BIO (Holandia)