Pracownik logistyki ze znajomością języka angielskiego - Katowice

Pracownik logistyki ze znajomością języka angielskiego

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce Pracy: Amsterdam

Rozpoczęcie pracy: Od zaraz!

Ilość godzin pracy: ok. 36h-40h pracy, możliwe nadgodziny

Obowiązki:

Praca na magazynie spożywczym przy zbieraniu zamówień. Praca w chłodnych warunkach.

Oferujemy:

Stawki wiekowe euro brutto/h:
18 lat – euro 8,25
19 lat – euro;8,25
20 lat - euro; 8,25
21 lat - euro; 8,25
22 lata - euro; 9,27
23 lata i więcej - euro; 11,34

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika:
do 20 roku życia: pokój jednoosobowy: 12,43 euro/dzień, pokój dwuosobowy:10,19 euro/dzień,pokój trzyosobowy: 8,87 euro/dzień,
21 lat: pokój jednoosobowy: 13,15 euro/dzień, pokój dwuosobowy: 10,91 euro/dzień, pokój trzyosobowy:9,23 euro/dzień,
22 lata: pokój jednoosobowy: 13,86 euro/dzień, pokój dwuosobowy: 11,62 euro/dzień, pokój trzyosobowy 9,59 euro/dzień,
23 lata lub więcej: pokój jednoosobowy:14,28 euro/dzień, pokój dwuosobowy:13,05 euro/dzień, pokój trzyosobowy: 10,30 euro/dzień,

Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 19,25 euro / tydzień.

Wymagania:

min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną!
elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
motywacja do pracy
gotowość do pracy w Święta
uczciwość, rzetelność, dokładność
mile widziany numer SOFI/BSN

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Autor ogłoszenia

Telefon: +48322580564