PRACOWNICY MAGAZYNU Z J.ANGIELSKIM, stawki wiekowe - Katowice

PRACOWNICY MAGAZYNU Z J.ANGIELSKIM, stawki wiekowe

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

WYJAZD na 26.02.12( wyjazdy organizowane we własnym zakresie)
Kogo szukamy:
Poszukujemy osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w pracy (doświadczenie nie jest wymagane- możliwość przyuczenia)
lub chcą dorobić do kieszonkowego..
Szukamy osób z minimum podstawową znajomością języka angielskiego!!
Poszukujemy osób, które chcą podjąć pracę na dłużej, w Holandii.

Praca w młodym, dynamicznym środowisku.
Uwaga !
O aplikację prosimy wyłącznie osoby spełniające warunki oferty tzn znających j. angielski w stopniu min komunikatywnym!

Opis stanowiska pracy:
Praca polega głównie na zbieraniu i przyjmowaniu zamówień na artykuły spożywcze i chemiczne, skanowanie produktów za pomocą skanera , układanie produktów na pólkach

Praca na magazynie przy zbieraniu, skanowaniu zamówień.
Praca również w chłodnym pomieszczeniu.
Stawki wiekowe:
18 lat - € 4,09
19 lat - € 4,72
20 lat - € 5,52
21 lat - € 6,51
22 lata - € 7,64
23 lata i więcej - € 8,98
Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.
Zakwaterowanie płatne według stawek wiekowych
18 lat € 45/tydzień
19 lat € 50/tydzień
20 lat € 55/tydzień
21 lat € 60/tydzień
22 lat € 65/tydzień
23 lata i więcej € 70/tydzień
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca , jest ono płatne według stawek wiekowych
Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 19,75eur / tydzień niezależnie od wieku
Praca ok 36 h / tydzień zgodnie z Cao. Cao jest to holenderski układ zbiorowy pracy dla pracowników tymczasowych. Dokładne Cao dostępne jest na stronach internetowych lub w biurze Euro work
 Urlop możliwy po przepracowaniu minimum 3 miesięcy i po uzgodnieniu bezpośrednio z agencją pracy
 Zakwaterowanie w domkach lub mieszkaniach w pełni wyposażonych , kuchnia, łazienka, po 2-3 osoby w pokoju
 Polscy koordynatorzy pracujący w agencji pracy z która współpracujemy załatwiają z pracownikami wszelkie formalności po przyjeździe do Holandii takie jak: założenie konta bankowego, nr Bsn (sofi numer) , można do nich zwrócić się także w razie wszelkich problemów
 Umowa jest podpisywana na min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
 Dojazd do pracy: w przypadku gdy miejsce pracy znajduje się dalej, pracownicy otrzymują auta służbowe lub rower.

Wymagania
Niekaralność
WYJAZD NA 26.02.12 (WE WŁASNYM ZAKRESIE - możemy pomóc zorganizować przewoźnika)
Min komunikatywna znajomość języka angielskiego sprawdzana rozmową
elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
dostępność na min 6 miesięcy
uczciwość, rzetelność
prawo jazdy (mile widziane)
sofi numer (mile widziany)
Gotowość do wyjazdu od zaraz na dłuższy okres czasu min 6 miesięcy a nawet rok czasu !!!!
MOTYWACJA DO PRACY(PRACA FIZYCZNA,ODPOWIEDZIALNA)

PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZE ODSYŁANIE DOKUMENTÓW!!!
holandia@eurowork.net.pl, z dopiskiem” Pracownik magazynu”

Informujemy że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!!
Osoby zainteresowane, z którymi będziemy się kontaktować telefonicznie, będą musiały pojawić się u nas w biurze w Katowicach na rozmowie.( Nie wysyłamy osób tylko przez kontakt telefoniczny, z każdym kandydatem spotykamy się osobiście w biurze)

Autor ogłoszenia

Eurowork

ZdjęciaZdjecia - PRACOWNICY MAGAZYNU Z J.ANGIELSKIM, stawki wiekowe