Operator Wózka Widłowego - Katowice

Operator Wózka Widłowego

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Helmond
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Ilość godzin pracy: ok. 38

Obowiązki:

Praca jako operator wózka widłowego przedniego lub wysokiego składowania w zakładzie przetwórstwa spożywczego (owoce i napoje).
Ręczne uzupełnianie zamówień na paletach.
Praca w warunkach chłodniczych w temperaturze od 0 do10 stopni

Wymagania:

Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres, min. 6 miesięcy!
Doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych przednich lub bocznych wysokiego składowania.
Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną!
Certyfikat na obsługę wózka widłowego.
Brak przeciwwskazań do pracy w chłodnych temperaturach
Gotowość do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
Motywacja do pracy, rzetelność, dokładność
Mile widziany numer SOFI

Oferujemy:

- Stawki wiekowe euro brutto/h:

20 lat lub mniej: 6,00 euro brutto/h
21 lat 7,04 euro brutto/h
22 lat 8,27 euro brutto/h
23 lat i więcej 9,53 euro brutto/h

- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika:
do 20 roku życia: 10,19 euro/dzień,
21 lat: 10,91 euro/dzień,
22 lata: 11,62 euro/dzień
23 lata lub więcej: 13,05 euro/dzień,
- Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 19,25 eur / tydzień.
- Możliwość pracy na długi okres

Prosimy o zamieszczanie w CV klauzuli o danych osobowych:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator Wózka Widłowego