Operator/Programista prasy CNC ze znajomością języka angielskiego - Katowice

Operator/Programista prasy CNC ze znajomością języka angielskiego

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej; posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce Pracy: Holandia
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Ilość godzin: ok. 40 tygodniowo

Obowiązki:

Praca przy obsłudze maszyny Trumph oraz/lub Amada.
Praca na podstawie rysunku technicznego.
Samodzielna kontrola wykonywanych zadań.

Wymagania:

Min. kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
doświadczenie w obsłudze maszyn Trumph i Amada mile widziane;
min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – weryfikowana rozmową telefoniczną z naszym konsultantem;
prawo jazdy mile widziane;
mile widziany numer SOFI/BSN.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie (kwota do uzgodnienia z pracodawcą).
Zakwaterowanie i ubezpieczenie bezpłatne, zapewnione przez pracodawcę.
Transport (samochód) i ubrania robocze zapewnia pracodawca.
Praca na 3 zmiany (możliwe nadgodziny).
Możliwość pracy na min. 4-6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Prosimy o zamieszczanie w CV klauzuli o danych osobowych:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Autor ogłoszenia

Euro Work

Telefon: +48322580564

ZdjęciaZdjecia - Operator/Programista prasy CNC ze znajomością języka angielskiego