Operator giętarki krawędziowej LVD z j.ang/niem - Katowice

Operator giętarki krawędziowej LVD z j.ang/niem

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii oszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator giętarki krawędziowej LVD

z min. komunikatywną znajomością j. angielskiego lub niemieckiego i doświadczeniem!

Obowiązki:

- Samodzielny operator giętarki LVD, CNC AMADA
- Praca na podstawie rysunku technicznego
- Zmiana narzędzi giętarki i programowanie w razie potrzeby

Oferujemy

-Miejscowość: Oss
-Stawka: 11,40 euro brutto/h (316euro netto/tydzień, po odliczeniu ubezpieczenia)
-Ubezpieczenie- € 21 tygodniowo, zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika
-Zakwaterowanie- zorganizowane, bezpłatne
-Ilość oferowanych godzin pracy: około 40, możliwe nadgodziny

Wymagania

-doświadczenie w obsłudze giętarki
-min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego-sprawdzana rozmową z naszym konsultantem
-umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
-mile widziane wykształcenie techniczne

Wszystkie zainteresowane i spełniające wymagania oferty osoby, prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem „OPERATOR GIĘTARKI”
Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

ZdjęciaZdjecia - Operator giętarki krawędziowej LVD z j.ang/niem