Monter wózków widłowych - stawka 14,73 brutto/h + dodatki ! - Katowice

Monter wózków widłowych - stawka 14,73 brutto/h + dodatki !

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

MONTER WÓZKÓW WIDŁOWYCH

(stawka 14,73 euro!!)

Miejsce pracy: Nijmegen

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska:

Praca w zakładzie produkcyjnym w dziale montażu. Montowanie wózków widłowych
o dużych udźwigach, nadzór linii produkcyjnej. Kontrola jakości części.

Kogo szukamy?

Osób znających język angielski w stopniu komunikatywnym
Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
Osób posiadających min. podstawowe doświadczenie techniczne

Co możemy Ci zaoferować?

Stawkę 14,73 euro brutto/h (z dodatkiem zmianowym 5,12%)
Dodatek urlopowy 8%
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Pisemną gwarancję godzin
Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
Darmowy dojazd do pracy
WiFi na każdym zakwaterowaniu
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/3zq4PYM

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476

Autor ogłoszenia

Euro Work

Telefon: +48 572 607 777

ZdjęciaZdjecia - Monter wózków widłowych - stawka 14,73 brutto/h + dodatki !