MONTER STOCZNIOWY/ŚLUSARZ z samochodem, j. ang i doświadczeniem - Katowice

MONTER STOCZNIOWY/ŚLUSARZ z samochodem, j. ang i doświadczeniem

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER STOCZNIOWY/ŚLUSARZ
z samochodem, j. angielskim i doświadczeniem przy budowie statków/jachtów OD ZARAZ!!

Obowiązki:
-praca na stoczniach, przy budowie statków, jachtów
-praca przy obróbce metalu
-drobne spawanie

Miejsce pracy: Krimpen aan de Ijssel (niedaleko Rotterdamu)

Oferujemy:
- wynagrodzenie: ok. 336 euro netto/tyg przy 40 godzinach pracy(już po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia), stawka podstawowa 10,50 euro brutto/h
- możliwe nadgodziny w sobotę-145 %stawki brutto
-osoby z prawem jazdy, będące kierowcami -6 euro dziennie dodatku za koszty podróży z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
-praca na dłuższy czas

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stoczniach, przy budowie jachtów/statków
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- min. komunikatywna znajomość j. angielskiego- wymóg konieczny- sprawdzana rozmową telefoniczną z naszym konsultantem
- prawo jazdy i własny samochód

UWAGA! Prosimy o zgłaszanie się tylko i wyłącznie osób z doświadczeniem na stoczniach, przy budowie statków, jachtów itp.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl
Więcej informacji pod nr tel. 32 258 05 64

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"

Kontaktujemy się z wybranymi osobami!!