Elektryk przemysłowy ze znajomością języka ang/niem. OD WRZEŚNIA - Katowice

Elektryk przemysłowy ze znajomością języka ang/niem. OD WRZEŚNIA

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta z branży przemysłowej poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk przemysłowy
ze znajomością języka ang/niem.
PRACA OD WRZEŚNIA

Obowiązki:
-Praca na stoczniach lub elektrowniach, rafineriach, platformach itp.
-Rozpoczęcie pracy: wrzesień 2012

Oferujemy:
-Wynagrodzenie: 8,22 EUR brutto / h + dodatki - co daje łącznie ok. 625 Eur netto / tydzień, przy 40 h pracy
-Dla osób bez samochodu pracodawca zapewnia przewóz do pracy na miejscu w Holandii. Odciągana jest wówczas kwota 30 Euro tygodniowo z wypłaty.
-Po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia tygodniowe wynagrodzenie netto: osoby z własnym samochodem- ok 485 euro. 0soby bez samochodu- ok 450 euro netto(po rozliczeniach)
-Ilość godzin pracy: ok.40 h/ tydzień
-Zakwaterowanie: ok.120 euro tygodniowo
-Ubezpieczenie: ok. 20 euro tygodniowo

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym - znajomość języka absolutnie wymagana i sprawdzana w rozmowie z naszym konsultantem!!!!!
- Min. 3 lata doświadczenia zawodowego(doświadczenie na stoczniach, elektrowniach, rafineriach itp)
- Możliwość rozpoczęcia pracy od września 2012 r.
- Prawo jazdy - mile widziana możliwość przyjazdu własnym samochodem.
- Mile widziany certyfikat VCA

Prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem „Elektryk przemysłowy-wrzesień 2012”

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

EURO WORK

Telefon: 322580564

ZdjęciaZdjecia - Elektryk przemysłowy ze znajomością języka ang/niem. OD WRZEŚNIA