PRACOWNIK PRODUKCJI SZKŁA – PRACA W BELGII - Katowice

PRACOWNIK PRODUKCJI SZKŁA – PRACA W BELGII

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w obsłudze zagranicznych ofert pracy. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Dla naszego zagranicznego klienta na terenie BELGII poszukujemy:
PRACOWNIKÓW PRODUKCJI SZKŁA (PRACA BEZ DOŚWIADCZENIA W BRANŻY)
LICZBA STANOWISK PRACY: 6
Jesteś zaradnym facetem, który uczy się szybko?
Szukasz stałej dobrej pracy?
Jeżeli znasz angielski i chciałbyś wyjechać za granicę, to mamy super ofertę dla Ciebie!
OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie od 2025 € netto (na rękę) (14,24 €/ h)
• możliwość wypracowania nadgodzin (sobota) do wartości 530 € netto (na rękę)
• praca bez doświadczenia w branży – szkolenie wprowadzające (4 tygodnie) w pełni opłacane wg stawek jak wyżej!
• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
• składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!)
• płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu na koniec kontraktu
• wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w € lub PLN)
• codziennie jeden posiłek opłacony przez pracodawcę
• gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt)
• możliwość długotrwałego zatrudnienia – Ty decydujesz ile z nami pracujesz
• darmową odzież roboczą
• pokrywamy koszt badań lekarskich
• dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu w wysokości do 100 € brutto/ miesięcznie
• kilometrówkę dla każdego pracownika za dojazd do pracy z zakwaterowania – do 50 euro miesięcznie
• na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora
• opiekę Rzecznika Praw Pracownika
Pracę poprzedza szkolenie – pracownik w czasie szkolenia otrzymuje wynagrodzenie jak w trakcie normalnej pracy na dziennej zmianie! Wystarczy, że znasz angielski, a ta dobra praca może być Twoja.
TWOJE ZADANIA:
ETAP 1 (zmiana dzienna)
• szkolenie wprowadzające – wraz z rozpoczęciem pracy pod okiem opiekuna z branży- 4 tygodnie – utrzymanie i wypłata na zasadach jak po rozpoczęciu pracy!
ETAP 2 (zmiana nocna)
• cięcie i obróbka szkła zgodnie z zamówieniem,
• pakowanie szkła i zabezpieczanie go do transportu
• inne prace stanowiskowe
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY
• chęci do nauki nowego zawodu i nowych umiejętności
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• zdolności do pracy w godzinach nocnych
• zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
• dyspozycyjności – gotowości do szybkiego wyjazdu
MILE WIDZIANE:
• możliwość wyjazdu własnym samochodem (dodatek amortyzacyjny!)
• znajomość języka flamandzkiego
Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!
Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz bonus w wysokości 500 zł
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14, 40-265 Katowice, Polska. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: ODO[at]workexpress.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r., Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Wynagrodzenie: 8 600,00zł - 12 000,00zł /miesiąc
DOŚWIADCZENIE:
• produkcji: 1 rok (preferowane)
JĘZYK:
• angielski (wymagane)

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 32 205 42 42

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - PRACOWNIK PRODUKCJI SZKŁA – PRACA W BELGII