Pracownik prefabrykacji - Zbrojarz - ok 8 tys zł netto – BELGIA - Katowice

Pracownik prefabrykacji - Zbrojarz - ok 8 tys zł netto – BELGIA

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Opis stanowiska

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116), poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie BELGII
Pracowników prefabrykacji ZBROJARZY

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie między 2 300, a 2 800 Euro brutto na umowę o pracę. Stawka 15.28 euro na godzinę,
• Miesięcznie po odliczeniu kosztów zakwaterowania za podstawowy czas pracy - 1850 euro netto !
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
• Dodatkowe wynagrodzenie: możliwość wystąpienia nadgodzin,
• Program \"Polecaj zarabiaj\" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
• Płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu (wypłacany na koniec kontraktu)
• Zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy - koszt maksymalny do 300 euro miesięcznie
• Transport do pracy- dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu
w wysokości do 100 Euro brutto
• Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą
• Opiekę Rzecznika Praw Pracownika
• Kompleksową obsługę przed wyjazdem

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA PRACY:
• Na podstawie rysunku technicznego zestawianie elementów zbrojeń (pręty, strzemiona),
• Zaznaczanie miejsca połączeń lub spawów.
• Skręcanie elementów drutem za pomocą cęgów lub sczepianie za pomocą spawarki.(Mig Mag).

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w pracy na prefabrykacji lub na budowie na stanowisku zbrojarza
• Gotowość do rozpoczęcia pracy od 5.08.2019
MILE WIDZIANE:
• Znajomość języka francuskiego, angielskiego lub flamandzkiego
• Posiadanie samochodu - PRZEWIDUJEMY DODATEK AMORTYZACYJNY DO 100 EURO!

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14, 40-265. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workexpress.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W razie zainteresowania lub pytań proszę o kontakt:
Tel.: +48 32 775 88 83
Tel.kom.: +48 539 931 409
Zapraszam także do kontaktu na Facebooku: https://www.facebook.com/karolina.rekruter.14

Autor ogłoszenia

Work Service Express

Telefon: 32 205 42 42