Pracownik Produkcji - praca w Niemczech - Katowice

Pracownik Produkcji - praca w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

CCM Sp. z o.o.

Poszukujemy pracowników do pracy w produkcji do Niemiec

Nasi Kandydaci/Kandydatki w szybkim terminie otrzymają od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę, według niemieckiego kodeksu pracy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Obowiązki :

- związane z wykonaniem pracy w produkcji

Wymagania :

- Wykształcenie nie wymagane
- Podstawowa znajomość języka
- Doświadczenie nie wymagane

Oferujemy :

- Niemiecką umowę o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi
- wynagrodzenie od 2250 EUR (Brutto) (w zależności od , doświadczenia oraz znajomości języka)
- zakwaterowanie i pomoc w organizacji całego pobytu.

Sposób aplikowania :

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem  oraz dokumentacji w języku niemieckim na adres email: info@ccmcc.pl lub tel. +48 797-458-095

Telefon: 797458095

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik Produkcji - praca w Niemczech