AXA- Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy - Katowice

AXA- Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Przemysław Holocher - Doradztwo Finansowe
Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy, do współpracy na terenie Katowic oraz pobliskich miast, osób na stanowisko:

Przedstawiciela Ubezpieczeniowo Finansowego

Główne zadania:

* Profesjonalne doradztwo finansowe
* Aktywne poszukiwanie klientów
* Osiąganie założonych celów sprzedażowych

Oferujemy:

* Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą o prestiżowej marce
* Możliwość rozwoju kariery zawodowej
* Szeroką gamę produktów ubezpieczeniowo - finansowych
* Umowę o współpracę (działalność gospodarcza) oraz wsparcie finansowe w początkowym okresie współpracy
* Atrakcyjny system prowizyjno – premiowy

Wymagania

* Wykształcenie minimum średnie
* Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
* Umiejętność budowania relacji z klientami
* Wysoka komunikatywność
* Samodzielność w działaniu
* Orientacja na rozwój i rezultat

Autor ogłoszenia

Przemysław Holocher

Telefon: 509500589

ZdjęciaZdjecia - AXA- Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy