Specjalista ds. Sprzedaży Elektrotechniki cała Polska - Katowice

Specjalista ds. Sprzedaży Elektrotechniki cała Polska

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

miejsce pracy : WROCŁAW ,POZNAŃ, GRUDZIĄDZ, KWIDZYN, TORUŃ, KATOWICE, ŁÓDŹ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- Prowadzenie analizy lokalnego rynku pod względem odbiorców i konkurencji;
- Poszukiwanie nowych odbiorców oraz sposobów usprawnienia i zwiększenia
jakości bezpośredniej obsługi klienta w oddziale;
- Obsługa klientów w zakresie ; ofertowanie, przyjmowanie i realizacja
zamówień, sprzedaż, doradztwo techniczne
- Opieka nad dotychczasowymi klientami
- Monitowanie terminowości wpływu należności i kontakt w tym zakresie
z klientem;
- Realizacja planów sprzedaży;
- Aktywne uczestnictwo w imprezach promocyjnych, targowych,
wystawienniczych;
- Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie ze standardami obsługi
klienta;
- Przygotowanie i prowadzenie szkoleń nowych pracowników w zakresie: zadań
na stanowisku pracy, oferty produktowej, zagadnień technicznych.

WYMAGANIA :

- wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne kierunkowe)
- min. 1 rok doświadczenia w branży elektrotechnicznej na stanowisku
handlowym
- obsługa MS Office
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu
- szkolenia techniczne i handlowe
- atrakcyjny system wynagrodzeń i nowoczesne narzędzia pracy
(laptop, telefon komórkowy, samochód)
- szybka możliwość awansu

Czekamy na CV: biuro@lebo-hr.pl

nr certyfikatu 4287/1a

Autor ogłoszenia

Katarzyna Wojewska

Telefon: 515120202