regionalny przedstawiciel handlowy - praca dla Pań - Katowice

regionalny przedstawiciel handlowy - praca dla Pań

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Naszym Klientem jest znana na rynku firma - producent systemów roletowych, członek elitarnej grupy Gazel Biznesu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy PANI na stanowisko przedstawiciela handlowego w regionie śląskim

Zadania: obsługa dotychczasowych klientów, pozyskiwanie nowych, uzyskiwanie wzrostu sprzedaży

Wymagania: doświadczenie handlowe (mile widziane w tej lub podobnej branży), dobra znajomość komputera, własna działalność gospodarcza lub gotowość jej podjęcia, własny komputer z dostępem do Internetu

Oferujemy: wynagrodzenie stałe + premia prowizyjna, samochód służbowy, telefon komórkowy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl tel. 71 7290095

Autor ogłoszenia

Personnel Multiservice

Telefon: 71 7290095

ZdjęciaZdjecia - regionalny przedstawiciel handlowy - praca dla Pań