Przedstawiciel handlowy - branża informatyczna - Katowice

Przedstawiciel handlowy - branża informatyczna

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Agencja rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy – branża informatyczna

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

- aktywne pozyskiwanie klientów firmy w obszarach aplikacji własnych i firm współpracujących
- utrzymywanie profesjonalnych długotrwałych relacji z klientem

Wymagamy:

- wykształcenie wyższe techniczne
- minimum roczne doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych technologicznie rozwiązań informatycznych
- umiejętność obsługi standardowych programów komputerowych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- ukończone kursy/szkolenia z technik sprzedaży
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywność, otwartość, samodzielność
- przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premie zależne od osiągniętych wyników)
- kontrakt lub umowa o pracę na czas nieokreślony
- nienormowany czas pracy
- możliwość aktywnego rozwoju osobistego i zawodowego
- praca w nowocześnie zarządzanej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres cv@ertagrupa.pl w tytule maila wpisując ‘Handlowiec – branża informatyczna’. Aplikacje bez tego dopisku nie będą rozpatrywane.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Autor ogłoszenia

Agencja ERTA

Telefon: 0048124230505