Marketing & Sales Manager - Katowice

Marketing & Sales Manager

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy oferującą pracę głównie na rynkach zagranicznych. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT a także specjalistów wyższego szczebla. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta- renomowanej firmy z branży elektrycznej i elektronicznej, z siedziba w Pradze, działającej od ponad 10 lat na czeskim i słowackim rynku oraz w krajach sąsiadujących, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Polska
Godziny pracy:elastyczne godziny pracy
średnio 40 godzin tygodniowo

Opis stanowiska pracy:

Rozwój marketingu i sprzedaży nowych rozwiązań biznesowych, dotyczących zautomatyzowanego systemu magazynowania i pobierania towaru (Automated Storage and Retrieval system) oraz systemu transportu i kontroli bagażu (Baggage Handling System)
Rozwój marketingu i sprzedaży nowych rozwiązań biznesowych w dziedzinie energetyki
Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy oraz nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami handlowymi
Rozwój i negocjowanie ofert handlowych przy wsparciu firmy
Negocjowanie warunków współpracy handlowej i sporządzonych umów
Udział w planowaniu strategii marketingowej firmy
Aktywna i profesjonalna prezentacja firmowych produktów
Składanie raportów przełożonemu

Oferujemy:
Możliwość pracy w stabilnej i rozwijającej się firmie
Umowę o pracę, lub współpracę na podstawie działalności gospodarczej
Samodzielną i odpowiedzialną pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z systemem premiowym,na podstawie osiągniętych wyników w ciągu roku
Możliwość rozwoju zawodowego
Możliwość niezależnego miejsca pracy w Polsce

Wymagania:
Wykształcenie wyższe inżynierskie, oraz wiedzę z zakresu finansów
Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży energetycznej , logistycznej lub automatyki przemysłowej
Biegła znajomość języków angielskiego (zarówno w piśmie jak i w mowie)
Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Znajomość kluczowych zagadnień biznesowych i technicznych z zakresu systemów przeładunku towaru: Material Handling Systems, Automated Storage and Retrieval System, Baggage Handling System
Znajomość branży energetycznej oraz kluczowych kwestii technicznych związanych z przepływem i dystrybucją energii (rozdzielnice średniego napięcia, transformatory rozdzielcze i transformatory mocy, odłączniki wysokiego napięcia, wyłączniki automatyczne)
Wysoka komunikatywność
Obowiązkowość i samodzielność w pracy
Obsługa komputera: Znajomość pakietu programów Microsoft office( Word, Excel, Power Point), mile widziana znajomość programu Auto Cad
Czynne prawo jazdy kat. B
Gotowość do częstych podróży służbowych po Polsce

Prosimy o zgłaszanie się tylko i wyłącznie osób spełniających wymagania ofertowe!!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnego w językach polskim i angielskim na adres mailowy: holandia@eurowork.net.pl wpisując w treści maila: „Marketing&Sales Manager-zainteresowany” lub kontakt telefoniczny: 032 2580564

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Eurowork

Telefon: 0322580564

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Marketing & Sales Manager