KONSULTANT OŚWIATOWY - PRZEDSTAWICIEL - Katowice

KONSULTANT OŚWIATOWY - PRZEDSTAWICIEL

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Firma szkoleniowa zajmująca się kursami dla dzieci i młodzieży, posiadająca kilkuletnie doświadczenie na ogólnopolskim rynku, poszukuje w miastach wojewódzkich i powiatowych doświadczonych osób na stanowisko:
Oferujemy:
• Ciekawy produkt
• Sprawdzony model biznesowy
• Atrakcyjne stawki
• Możliwość samochodu służbowego po okresie próbnym
• Wsparcie rekrutacyjne
• Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
Zadania:
• Realizacja celów sprzedażowych
• Prezentacja oferty firmy u klienta indywidualnego
Oczekujemy:
• Doświadczenia w sprzedaży kursów szybkiego czytania/językowych, ubezpieczeń
• Gotowości do częstych wyjazdów na terenie powiatu/województwa
• Wykształcenia średniego
• Samodzielności, otwartości, determinacji w dążeniu do celu
• Własnego samochodu
Rekrutacja składa się z trzech etapów: 1. Weryfikacja telefoniczna, 2. Test przez Internet, 3. Rozmowa kwalifikacyjna w mieście wojewódzkim.
CV z krótkim opisem doświadczeń w sprzedaży bezpośredniej należy przesłać na adres: aplikuj.kp@gmail.com wpisując w temacie maila „województwo –miasto -nazwisko”.
Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

XX

Telefon: 000 000 000