Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play - Katowice

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

SALON PLAY POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:
Konsultant ds. Sprzedaży - wymiar pracy: pełny etat
Miejsce pracy: Katowice, ul. Mickiewicza

Opis stanowiska:

ZATRUDNIONA OSOBA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA KONTAKTY Z KLIENTAMI, DBAŁOŚĆ O WYGLĄD PLACÓWKI HANDLOWEJ ORAZ REALIZOWANIE PLANÓW SPRZEDAŻY.

Wymagania:

* DOŚWIADCZENIE W KONTAKTACH Z KLIENTAMI
* PREDYSPOZYCJE HANDLOWE
* WYSOKA KULTURA OSOBISTA
* ZAANGAŻOWANIE I SUMIENNOŚĆ

Oferujemy:

* PRACĘ W ZGRANYM ZESPOLE
* ATRAKCYJNY SYSTEM WYNAGRADZANIA
* SZKOLENIA

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: optymcv@op.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"