handlowiec / manager - Katowice

handlowiec / manager

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

W związku z otwarciem nowego oddziału firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Opis stanowiska:
- Samodzielne stanowisko handlowca wraz z całym wsparciem z naszej strony
- Pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o założone cele rozwoju oraz prowadzenie z nimi rozmów biznesowych
- Prezentacja oferty produktowej
- Uczestnictwo w opracowywaniu polityki rozwojowej
- Budowanie strategii i oferty firmy

Wymagania:
- Samodzielność
- Decyzyjność
- Otwartość
- Przedsiębiorczość
- Umiejętności handlowe ( w szczególności: umiejętność budowania atrakcyjnej oferty, strategii firmy i promocji produktów, prowadzenia negocjacji handlowych, budowania długotrwałych relacji z klientem)
- Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
- Uczciwość, entuzjazm i zaangażowanie

Oferujemy:
- Bardzo dobre zarobki / możliwość wpływania na ich wysokość
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Pracę w miłej atmosferze!
- Samodzielne stanowisko wraz z całym potrzebnym zapleczem
- Po okresie próbnym zmianę formy umowy
- Możliwość rozwoju, korzystania z szkoleń sprzedażowych i managerskich.
- Możliwość awansu na managera

- Możliwość płynnego przejścia z firmy do firmy!
/ jak również możliwość pracy w formie dodatkowej/

Osoby spełniają te wymagania oraz zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o
kontakt telefoniczny pod numerem: 602 439 227

Autor ogłoszenia

FRP Konsulting

Telefon: 602439227