Asystent ds. biurowo-terenowych - Katowice

Asystent ds. biurowo-terenowych

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Szkoła Języków Obcych zatrudni asystentów ds. biurowo terenowych z terenów województwa małopolskiego i śląskiego.
WYMAGANIA :
- wykształcenie min. średnie,
- co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku w sprzedaży,
-wysokie umiejętności negocjacyjne,
-operatywność , umiejętność pracy w stresie,
-dyspozycyjność , gotowość do podróżowania,
-prawo jazdy kat. B
ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
-realizacja ustalonych planów sprzedaży,
-nawiązywanie współpracy z nowymi klientami,
-utrzymywanie i rozwój relacji z dotychczasowymi klientami firmy,
-opracowywanie ofert handlowych,
OFERUJEMY:
-interesującą pracę w dużej szkole językowej,
-szkolenia,
-samochód służbowy , notebook , telefon służbowy( po okresie próbnym)
-pracę w miłej atmosferze,
-wynagrodzenie podstawa + prowizja od sprzedaży
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres sekretariat@cel.com.pl
Dodatkowe informacje pod nr. Tel. 12 415 9 92

Autor ogłoszenia

CE Lingua Szkoła Języków Obcyc

Telefon: 12 415 79 92