Telemarketer/ka - Praca Czasowa - Katowice

Telemarketer/ka - Praca Czasowa

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Kariera Service, Agencja Pracy, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia nr 8087, dla swojego Klienta poszukuje obecnie osób, chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Telemarketer/ka - Praca Tymczasowa
Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki:
- telefoniczne nawiązywane kontaktów z klientami,
- przedstawianie oferty klientom,
Wymagania:
- nienaganna dykcja,
- pracowitość,
- pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- dyspozycyjność od 11 do 19
Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- bezpłatne szkolenia, wdrażające do pracy,
- niezbędne narzędzia pracy.
- po zakończeniu okresu próbnego przejście bezpośredniego pod naszego Klienta,
- podstawa plus premia,
- elastyczna forma zatrudnienia – praca również dla osób uczących się

Aplikacje CV proszę przesyłać na adres: rekrutacja@karieraservice.pl, uwzględniając w tytule wiadomości stanowisko oraz miejsce pracy.
Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli:
.„WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W APLIKACJI DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI REKRUTACJI ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29 SIERPNIA 1997R O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ.U. Z 2002R NR 101 POZ. 926 Z PÓŹN. ZM)”. Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Kariera Service

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Telemarketer/ka - Praca Czasowa