Telemarketer - Katowice

Telemarketer

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

TELEMARKETER

Wymagania:
- warunek konieczny: Posiadanie aktualnego orzeczenia
o niepełnosprawności
- łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych
- znajomość obsługi komputera
- łatwość nawiązywania kontaktów
- wysoka kultura osobista i dobra dykcja
- samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja
pracy

Oferujemy:
- UMOWĘ O PRACĘ
- pracę związaną z dziedziną najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych
- stałe wynagrodzenie + premię prowizyjną
- szkolenia i kursy doskonalące umiejętności
- MOŻLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZLECONEJ PRACY W DOMU

Zakres obowiązków:
- wyszukiwanie potencjalnych klientów
- umawianie spotkań z klientami biznesowymi
- rozpoznawanie i analiza potrzeb klienta
- regularna aktualizacja bazy klientów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem w tytule stanowiska na adres poczty elektronicznej:
praca@polsoft.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowy

Autor ogłoszenia

Polsoft engineering

Telefon: 504151068