Specjalista ds. sprzedaży z językiem polskim - Katowice

Specjalista ds. sprzedaży z językiem polskim

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z Czech, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Ostrawa, Republika Czeska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Opis stanowiska pracy:
Kontakt telefoniczny z klientami z wewnętrznej bazy danych
Sprzedaż różnych produktów finansowych, narzędzi połączonych z platformami i technologiami handlowymi online
Realizacja określonych planów sprzedażowych, odpowiedzialność za finalizację transakcji
Opieka nad klientami, pomoc w rejestracji, pomoc techniczna

Zapewniamy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w tym okres próbny 3 miesiące)
Wynagrodzenie: 15000 czk brutto plus premia – od 10000 do 25000 czk w zależności od wyników
Zakwaterowanie: we własnym zakresie (pracodawca może pomóc w organizacji, płatność leży po stronie pracownika)
Ubezpieczenie: zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę
Zmiany: 10.00-18.30
pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, w tym dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy
pakiet opieki medycznej + pakiet socjalny
możliwość realizowania osobistej ścieżki kariery
przyjazną i koleżeńską atmosferę
benefity sportowe
imprezy integracyjne

Wymagania:
wykształcenie min. średnie, mile widziane w dziedzinie ekonomii/finansów/handlu
znajomość obsługi komputera
umiejętność aktywnej sprzedaży
wysokie umiejętności interpersonalne
umiejętność pracy w zespole
zaangażowanie i nastawienie na cel
znajomość języka polskiego na poziomie rodzimego użytkownika
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
znajomość języka angielskiego – mile widziana

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Autor ogłoszenia

EuroWork

Telefon: +48 32 258 05 64