Specjalista ds. Serwisu (Robotyka) - Katowice - Katowice

Specjalista ds. Serwisu (Robotyka) - Katowice

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Zadania:
? przygotowywanie prac serwisowych
? serwis robotów przemysłowych u klienta
? wsparcie techniczne działu sprzedaży
? wsparcie realizacji projektów

Wymagania:
? wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka)
? wiedza aplikacyjna lub doświadczenie w obsłudze zrobotyzowanych aplikacji automatyki przemysłowej
? znajomość zagadnień mechatroniki
? praktyczne umiejętności programowania w języku Pascal lub C++
? praktyczna znajomość języka angielskiego
? prawo jazdy kategorii B
? gotowość do wyjazdów służbowych
? dyspozycyjność, elastyczność
? mile widziane doświadczenie w pracy serwisanta

Idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy:
? komunikatywność
? inwencja i samodzielność
? dobra organizacja pracy
? umiejętność rozwiązywania problemów
? otwarcie na potrzeby klienta

Wybranym kandydatom oferujemy:
? stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole
? pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
? wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o składanie CV wraz z listem motywacyjnym pod adresem: rekrutacja.abb@pl.abb.com
lub
Dział Personalny
ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1
04-713 Warszawa

Prosimy o wpisanie w temacie e-maila lub dopisywanie na kopercie nazwy stanowiska: Specjalista ds. Serwisu/robotyka

Autor ogłoszenia

Dominika Majchrowicz