Monter instalacji grzewczych i wentylacji ze znaj. j. ang/niem- Praca za granicą - Katowice

Monter instalacji grzewczych i wentylacji ze znaj. j. ang/niem- Praca za granicą

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej, posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta poszukujemy Monterów instalacji grzewczych i klimatyzacji z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego lub niemieckiego do pracy na terenie Holandii.

Obowiązki:
-montaż rur centralnego ogrzewania
-biały montaż
-montaż grzejników
-montaż instalacji przeciwpożarowych
-montaż wentylacji
-montaż rur systemem zaciskowym

Wymagania:
-min. komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego-wymóg konieczny-sprawdzana rozmową telefoniczną z naszym konsultantem
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-gwintowanie rur
-gięcie rur na ciepło i na zimno
-spawanie rur (spawanie gazowe i TIG, przy pomocy lustra)
-lutowanie twarde i miękkie rur miedzianych
-mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem
-mile widziane posiadanie certyfikatu VCA

Oferujemy:
-Wynagrodzenie dla osób z własnym samochodem: ok. 485 euro netto tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia.
-Wynagrodzenie dla osób nie posiadających własnego samochodu: ok. 450 euro netto tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia.
-Zakwaterowanie: zagwarantowane przez pracodawcę, płatne przez pracownika ok. 120 euro/tyg
-Ubezpieczenie: zagwarantowane przez pracodawcę, płatne przez pracownika ok. 20 euro/tyg
-Rozpoczęcie pracy: za ok. 2-3 tygodnie
Kontakt:
OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY, SPEŁNIAJĄCE WARUNKI OFERTY PROSIMY O PRZESYŁANIE CV W J. POLSKIM ORAZ ANGIELSKIM / NIEMIECKIM NA ADRES: holandia@eurowork.net.pl WPISUJĄC W TREŚĆ MAILA: Monter instalacji grzewczych i wentylacji!
Prosimy o dołaczenie do Cv klauzuli:
\"W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedzibą w Katowicach przy ul . Słowackiego 10/4, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami)\".

INFORMUJEMY, ŻE KONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Autor ogłoszenia

Euro Work Katowice